Deutz-Fahr устанавливает партнерство с дилерами Linder Industrial Machinery в Соединенных Штатах

PFG America, дистриб'ютор американського виробника тракторів Deutz-Fahr та навантажувачів Stoll з Європи високої якості, із гордістю оголошує про своє найбільше партнерство з дилерами Linder Industrial Machinery та Linder Turf and Tractor.

Починаючи з 1 квітня, Linder буде представляти Deutz-Fahr та Stoll у 22 нових місцях на південному сході Сполучених Штатів.

Ден Кук, генеральний директор PFG America, сказав: "Співпраця з Linder - це наша найбільша інтеграція дилерів. Вона відкриє наші високоякісні трактори Deutz-Fahr для американських фермерів у раніше не представлених територіях у Флориді, Каролінах та південній Джорджії".

"Найбільше захоплює наше партнерство з Linder - це неймовірний рівень сервісу, який вони надають нашим клієнтам на південному сході. Ми працювали разом протягом останнього року, і я впевнений, що немає кращого партнера для нашого бренду та наших клієнтів.

"Ліндер привозить виняткові місця дилерства, найкращий персонал, системи та навчання. Це організація з обслуговування 24/7 з понад 200 сервісних автомобілів, 25 мастильних вантажівок та 275 техніків; всі техніки сертифіковані у продуктах, які вони представляють, включаючи Deutz-Fahr".

Джон Кофлін, президент і генеральний директор Linder Industrial Machinery, каже: "Після обширних досліджень ми нарешті знайшли правильне поєднання якості та продуктивності для обслуговування сільськогосподарського та будівельного ринків. Стандартні характеристики тракторів Deutz-Fahr є опціями для більшості виробників. Ця техніка є грою-змінювачем на американському ринку".

"Ми розвивали наш бізнес у сільському господарстві, надаючи винятковий післяпродажний сервіс. Але нам бракувало високоякісної лінії великих тракторів, з відмінністю на ринках 6-циліндрових і спеціалізованих, які є настільки важливими по всьому південному сходу. Після обширних дослі.

 

Linder Industrial Machinery Company

Учрежденная в 1953 году, Linder Industrial Machinery специализируется на продаже тяжелого оборудования во Флориде и Каролинах. Как один из крупнейших дилеров Komatsu в Соединенных Штатах, Linder предлагает продажи, обслуживание и запасные части для нескольких ведущих производителей, включая BOMAG, Terramac, ATLAS, Mantsinen, FECON и других, через свои 22 местонахождения.

В 2018 году Linder расширила свою деятельность, создав подразделение Linder Turf & Tractor, приобретя дилерскую точку Kubota во Флориде, а также две дополнительные в Каролине. В 2023 году компания еще больше расширила свое присутствие, добавив филиал в Фейетвилле.

 

PFG America

PFG America, дистрибьютор с главным офисом в Атланте для Deutz-Fahr, сосредоточен на расширении своей дилерской сети, увеличении ассортимента и продаж Deutz-Fahr, а главное - поддержке клиентов по всей стране.

Gallery